YHTEYSTIEDOT

JOHTO

Henri Kulmala

Järjestäjä

p. 044 784 3215

henri.kulmala@unitedfestivals.fi

Robert Sainio

Promoottori

p. 040 595 9581

robert.sainio@unitedfestivals.fi

HUVITOIMIKUNTA – ENTERTAINMENT CREW

Lauri Haukka

p. 045 635 2800

lauri.haukka@unitedfestivals.fi

Kalle Kulmala

p. 050 572 5401

kalle.kulmala@unitedfestivals.fi

Henri Väisänen

p. 040 861 5214

henri.vaisanen@unitedfestivals.fi

Henri Kulmala

p. 044 784 3215

henri.kulmala@unitedfestivals.fi

Robert Sainio

p. 040 595 9581

robert.sainio@unitedfestivals.fi

MARKKINOINTI & VIESTINTÄ

Lauri Ruotsalo

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
(DBTL, Naantali Sunfest, United Festivals)

p. 050 536 1016

lauri.ruotsalo@unitedfestivals.fi

Marko Savolainen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
(Karjurock, SmugglerRok)

p. 040 775 9777

marko.savolainen@unitedfestivals.fi

TALOUS

Anu Yllikäinen

Talouspäällikkö

p. 044 784 3218

anu.yllikainen@unitedfestivals.fi

LASKUTUSTIEDOT

Arvoisa Yhteistyökumppanimme, toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjäl- le että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme on:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy – Itella (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003726897856
OVT-tunnus: 003726897856

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa laskut sähköpostitse osoitteeseen: anu.yllikainen@unitedfestivals.fi

Vastaanottajakentässä ei saa olla muita osoitteita, joten jos lasku halutaan lähettää kopiona myös toiseen osoitteeseen, tulee ylimääräinen sähköpostiosoite merkitä esim. kopiokenttään. Yhdessä sähköpostissa saa olla maksimissaan 10 liitettä ja liitteiden maksimikoko voi olla 10 Mb. Yksi liite tulkitaan aina yhtenä lasku- na. Muita kuin PDF- tai TIFF-muodossa olevia liitteitä ei käsitellä.

Kiitos!

Scroll Up